Blue Flower

In het Belgische Genk is onze clubgenoot Gijs Schoenmakers op het podium geeindigd. Hij haalde de 3e plek in een eendagstoernooi voor maar liefst 46 deelnemers! (in Nederlands Limburg lukt het niet meer om een eendagstoernooi met zoveel deelnemers te organiseren.)

Gjis haalde een knappe +4 score en won van winnaar Tom Swelsen (+5 score) en speelde remise tegen Olga Kamyschleeva. Bij het ingaan van de laatste ronde stond Gijs nog aan kop maar verlies in de laatste ronde tegen Keita Desmet zorgde ervoor dat Desmet 2e werd en Gijs derde.

Na de keurige 27e plaats in Riga en de ietwat teleurstellende 27e plek in Brunssum was dit voor Gijs een keurige afsluiting van zijn deelnames aan de zomertoernooien.

Vermoedelijk heeft de rustgevende fietstocht van Maastricht naar Genk een boost aan de damprestaties van Gijs gegeven. Wellicht gaat hij dat het volgend jaar ook weer doen als hij aan het Brunssum toernooi gaat deel nemen.